(Жеңімпаздар қара шрифтімен көрсетілген)

Іріктеу кезеңі.

Нұрым Сәлімгереев (Қызылорда облысы)– Асқат Аманов (Маңғыстау облысы) – ұпай санымен

Алғашқы айналым.

Ғабит Балғынбаев (Қостанай облысы) – Ерсұлтан Мұзаппаров (Шымкент) – ұпай санымен

Мұхтар Дәлелханұлы (Павлодар облысы) – Ернар Бегайдаров (Солтүстік Қазақстан облысы) – 1:39 минутта таза жеңіс

Ерасыл Қажыбаев (Шығыс Қазақстан облысы) – Асылбек Әбдіров (Қостанай облысы) – қарсыласы үш ескерту алғандықтан, жеңіс Қажыбаевқа берілді.

Н.Сәлімгереев – Бекзат Ахметбеков (Қарағанды облысы) – таза жеңіс

Нұрдәулет Жарылғапов (Маңғыстау обылыс) – Талғат Әміренов («Әскер барысы») – 4:44 минутта таза жеңіс

Әділжан Ыстыбаев (Шымкент) – Айбол Айтбек (Жамбыл облысы) – қоян-қолтық белдесу

Айбат Сейтен (Нұр-Сұлтан) – Бибарыс Әбдіғани (Түркістан облысы) – 37 секундта таза жеңіс

Олжас Шынкеев (Нұр-Сұлтан) – Бекбол Нұрланұлы (Ақмола облысы) – 4:39 минутта таза жеңіс

Бекболат Салықов (Атырау облысы) – Руслан Ізғалиев (Атырау облысы) – ұпай санымен

Руслан Әбдіразақов (Алматы) – Дарқан Темірханов (Ақтөбе облысы) – 1:16 минутта таза жеңіс

Нұрсұлтан Аманжолұлы (Алматы облысы) – Ерназар Хамзин (Батыс Қазақстан облысы) – ұпай санымен

Мақсат Исағабылов (Қызылорда облысы) – Олжас Сүлейменов (Батыс Қазақстан облысы) – ұпай санымен

Дәурен Нұралинов (Алматы) – Ерсін Мұхамеджанов (Қарағанды облысы) – ұпай санымен

Айбек Нұғымаров (Шығыс Қазақстан облысы) – Дәулетхан Жақыпов (Жамбыл облысы) – 4:16 минутта таза жеңіс

Мұхит Тұрсынов (Солтүстік Қазақстан облысы) – Шыңғыс Шоқпытов (Ақтөбе облысы) – қарсыласы үш ескерту алып, Тұрсынов келесі кезеңге өтті.

Дарқан Жамалхан (Түркістан облысы) – Ернар Қабдолдаев (Алматы облысы) – 4:32 минутта Жамалхан таза жеңіске жетті.

Екінші айналым

Ғ.Балғынбаев – Н.Сәлімгереев – ұпай санымен

Е.Қажыбаев – М.Дәлелханұлы – 1:10 минутта таза жеңіс

Н.Жарылғапов – Ә.Ыстыбаев – 16 секундта таза жеңіс

А.Сейтен – О.Шынкеев – 59 секундта таза жеңіс

Р.Әбдіразақов – Б.Салықов – 13 секундта таза жеңіс

М.Исағабылов – Н.Аманжолұлы – 1:53 минутта таза жеңіс

А.Нұғымаров – Д.Нұралинов – қоян-қолтық белдесу

М.Тұрсынов – Д.Жамалхан – 3:03 минутта таза жеңіс

Ширек финал

Е.Қажыбаев – Ғ.Балғынбаев – ұпай санымен

А.Сейтен – Н.Жарылғапов – 3:24 минутта таза жеңіс

Р.Әбдіразақов – М.Исағабылов – 4:35 минутта таза жеңіс

А.Нұғымаров – М.Тұрсынов – ұпай санымен

Жартылай финал

Е.Қажыбаев – А.Сейтен – 4:08 минутта таза жеңіс

А.Нұғымаров – Р.Әбдіразақов – 2 минутта таза жеңіс

ІІІ орын үшін

Р.Әбдіразақов – А.Сейтен – 1:19 минутта таза жеңіс

Финал

А.Нұғымаров – Е.Қажыбаев – 3:47 минутта таза жеңіс

ПІКІР ҚАЛДЫРУ:

Please enter your comment!
Please enter your name here