Хаттама

4 шілде. Астана қаласы

Іріктеу кезеңі

33. Арман Махамбетов (Павлодар облысы) — 1. Бақтыбай Қисықов (Ақтөбе облысы)

Бірінші айналым

Арман Махамбетов — 17. Ерлан Мұсағалиев (Батыс Қазақстан облысы)

9. Айбат Сейтен (Астана қаласы) — 25. Ержан Шынкеев (Қарағанды облысы)

5. Рүстем Жұмаев (Солтүстік Қазақстан облысы) — 21. Александр Касачев (Алматы облысы) — Касачев 3 минутта жеңіске жетті.

13. Руслан Әбдіразақов (Қызылорда облысы) — 29. Нұрдәулет Жарылғапов (Маңғыстау облысы) — Әбдіразақов 1,5 минутта таза жеңді.

3. Мақсат Қиқымов (Алматы қаласы) — 19. Табиғат Мағауияұлы (Атырау облысы) Мағауияұлы 1,5 минутта таза жеңді.

11. Нұрлан Жамалов (Ақмола облысы) — 27. Асыл Барменов (Қарағанды облысы

7. Олжас Сүлейменов (Батыс Қазақстан облысы) — 23. Жұманазар Ерсұлтанов (Оңтүстік Қазақстан облысы) — Ерсұлтанов 4:28 минутта таза жеңді.

15. Әсет Жүнісов (Ақмола облысы) — 31. Шыңғыс Шоқпытов (Ақтөбе облысы) — Шоқпытов 2:31 минутта таза жеңді.

2. Төлеген Жетпісбаев (Солтүстік Қазақстан облысы) — 18. Талғат Әміренов (Шығыс Қазақстан облысы)

10. Рамазан Қазбеков (Алматы облысы) — 26. Ерлан Омаров (Қостанай облысы)

6. Максим Гербер (Қостанай облысы) — 22. Бақыт Ысмағұлов (Алматы қаласы)

14. Ғани Сейділдаев (Астана қаласы) — 30. Наурызбек Өтеуов (Атырау облысы)

4. Нұрым Сәлімгереев (Қызылорда облысы) — 20. Мейрамбек Жаңабай (Маңғыстау облысы) — 2:30 минутта Сәлімгерев таза жеңді.

12. Айбол Айтбек (Жамбыл облысы) — 28. Алан Тұрысов (Павлодар облысы)

8. Бейбіт Ыстыбаев (Жамбыл облысы) — 24. Нұрсұлтан Мыңғышов (Оңтүстік Қазақстан облысы) — 4:53 минутта Ыстыбаев таза жеңіске жетті.

16. Айбек Нұғымаров (Шығыс Қазақстан облысы) — 32. Мұхит Тұрсынов (Шығыс Қазақстан облысы) — белдесуде Тұрсынов жеңіске жетті.

1/8 финал

А.Махамбетов — Е.Шынкеев

А.Касачев — Р.Әбдіразақов — 2:09

Т.Мағауияұлы — А.Барменов — 1:30

Ж.Ерсұлтанов — Ш.Шоқпытов

Т.Әміренов — Е.Омаров

М.Гербер — Ғ.Сейділдаев

Н.Сәлімгереев — А.Айтбек — 4:46

Б.Ыстыбаев — М.Тұрсынов

Ширек финал

Е.Шынкеев — Р.Әбдіразақов — 3:57

А.Барменов — Ж.Ерсұлтанов — 4:12

Е.Омаров — Ғ.Сейділдаев

Н.Сәлімгереев — Б.Ыстыбаев

Жартылай финал

Р.Әбдіразақов — Ж.Ерсұлтанов

Ғ.Сейділдаев — Б.Ыстыбаев

ІІІ орын үшін

Ғ.Сейділдаев — Ж.Ерсұлтанов

Финал

Р.Әбдіразақов — Б.Ыстыбаев

ПІКІР ҚАЛДЫРУ:

Please enter your comment!
Please enter your name here